Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jak vybrat koloběžku?

Pracujete kousek od domova, neradi chodíte pěšky a nechce se Vám na krátkou vzdálenost startovat auto? Máme pro Vás jednoduché řešení. Pořiďte si koloběžku! S ní se operativně dostanete na jakékoliv místo. Co byste si měli zjistit, než se rozhodnete pro nákup:


S jakými koloběžkami se v obchodě můžete setkat?

Výběr koloběžky záleží na účelu, pro který jí potřebujete. Na terénu, který budete upřednostňovat. Koloběžky se rozdělují dle využití pro sport, turistiku, zábavu, městské, sjezdové a freestylové. Pokud byste se nemohli rozhodnout, je možné zvolit koloběžky univerzální, které splňují několik parametrů najednou. 

Městské koloběžky mají úzká kola, která jsou vhodná pro jízdu po silnici, obvykle jsou vybaveny jednou zadní brzdou. Turistické koloběžky jsou doplněny o přední brzdu. Mají jinak tvarovaná řídítka, které umožňují lepší pohodlí. Sportovní koloběžky jsou vybaveny lepším aerodynamickým tvarem, který sportovcům umožní lepší výkony. 

 

Je dobré myslet na nosnost koloběžky?

Je dobré si uvědomit, zda bude koloběžka sloužit pouze Vám, nebo i dalším rodinným příslušníkům. Podle toho byste měli zvolit správou hmotnost. Při jízdě v běžném terénu stačí volit hmotnost koloběžky o pár kilo těžší, než jste vy sami. V případě složitějšího terénu je důležité volit pevnější ocelový rám díky, kterému stoupá i nosnost koloběžky.


Je důležitá výška řídítek?

Při jízdě na koloběžce bychom měli být v mírném předklonu. Většinou se doporučuje výška mezi 90 a 130 cm. Pokud máme řídítka výše, než potřebujeme, zhoršuje se ovládání přístroje či síla odrazu. 


Jaké zvolit brzdy?    

Brzdy jsou jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru stroje. Náš trh v dnešní době nabízí brzdy nášlapné, čelisťové a kotoučové. Výběr brzd ovlivňuje nejen cenu, údržbu a funkci. 

Čelisťové brzdy jsou cenově dostupnější, jejich údržba je jednodušší. Sportovní nadšenci by měli volit brzdy kotoučové, se kterými mohou mít zkušenosti i z cyklistického kola. Tato brzda je ze všech zmíněných nejlepší a nejdražší.

                                       

Jaký zvolit materiál?

Lehké a cenově dostupné koloběžky jsou z hliníkového materiálu. Dražší variantou může být karbon, který je lehký a pevný, pro sport je nejlepší volbou. U koloběžky platí pravidlo: ,,čím nižší váha, tím lepší jízda“. 


Proč si koupit právě koloběžku?

Jízda na koloběžce patří mezi sporty, které jsou snadné a především dostupné. Stačí pouze jednorázová investice. Pro tento sport nejsou třeba žádné zvláštní dovednosti. Je to vynikající pomocník pro protažení a zpevnění celého těla. 


Kde koloběžku zakoupit?

Na trhu je nepřeberné množství prodejců. Nejprve je dobré se podívat na stránky, kde nalezneme přehled dostupných strojů a především recenze od uživatelů. Na základě vybraného zboží je dobré se podívat, zda ve Vašem okolí naleznete prodejnu, ve které si koloběžku budete moci vyzkoušet. Nebo můžete zvolit ověřené prodejce koloběžek pro dospělé, děti. Pokud si nejste jisti, zda by Vás jízda na koloběžce bavila, zvolte zboží z druhé ruky, které naleznete v bazaru, na inzerci

             

 

Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat koloběžku? >> Jak vybrat koloběžku? Pracujete kousek od domova, neradi chodíte pěšky a nechce se Vám na krátkou vzdálenost startovat auto? Máme pro Vás jednoduché řešení. Pořiďte si koloběžku!
Jak vybrat správný spacák? >> Jak vybrat správný spacák? V dnešní době nalezneme na trhu nepřeberné množství spacích pytlů. Dobrý spací pytel poslouží i několik, proto se na něm nevyplatí šetřit. Následně se zaměříme na čtyři parametry, které bychom neměli opomenout.
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Jak vybrat jízdní kolo >> Jak vybrat jízdní kolo Přemýšlíte nad nákupem jízdního kola? Podívejte se na našeho průvodce výběrem jízdního kola.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Jak vybrat rotoped >> Jak vybrat rotoped Rádi byste si pořídili rotoped a nevyznáte se v široké nabídce rotopedů nebo potřebujete rychle a efektivně poradit?
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Bazar potřeb pro sport, bazar sportovního náčiní, hobby nabízí sportovní potřeby nové, bazarové. Vybírejte levné sportovní potřeby na tenis, fotbal, fitness, golf, plavání, cyklo a další. Inzerce zdarma a bazar sportovních potřeb na Megainzerci.,Jak vybrat koloběžku?


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace